טלפון להזמנות 03 5607075
 

שחר חסון בהופעת סטנד אפ

לקבלת הנחה והטבות לחץ כאן
תקציר

שחר חסון סטנד אפ - הוא קורע מצחוק, נוגע בכל תחומי החיים, הוא מקפיץ את הקהל
והוא תרופה לכל מצב רוח!


שחר חסון הסטנדפיסט - תופעת ההומור הכי מרתקת שנראתה בישראל עד כה
הביקורות מהללות : שחר חסון בהופעת סטנדאפ מצליח לחדש
ולהצחיק את הקהל כל פעם מחדש..

בואו לצחוק...

הנחות ומבצעים לחברי הקומדי בר
 

 

 


 

 
להרשמה ללא עלות למועדון החברים של קומדי בר לחץ כאן
חברי המועדון נהנים מהנחות למופעים
 
תאריך   יום   מקום   שעה    
 
  רביעי   צוותא אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   22:30    
 
  שישי   בית החייל, תל אביב וייצמן 60 פינת פנקס, תל אביב   22:00    
 
  שבת   רנה שני חדרה רמב"ם 39, חדרה   21:30    
 
  שני   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   20:00    
 
  שלישי   צוותא אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, תל אביב   21:30    
 
  רביעי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   תיאטרון גבעתיים רמז 40, גבעתיים   22:30    
 
  שישי   מוזיאון תל אביב שאול המלך 27, תל אביב   22:00    
 
  שבת   היכל התרבות, באר שבע שד' יצחק רגר, באר שבע   21:30   אזלו הכרטיסים
 
  שלישי   צוותא אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, תל אביב   21:30    
 
  רביעי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   אודיטוריום ספיר כפר סבא ירושלים 33, כפר סבא   21:30    
 
  שישי   תיאטרון גבעתיים רמז 40, גבעתיים   22:00    
 
  שבת   צוותא אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, תל אביב   21:30    
 
  ראשון   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   21:00    
 
  ראשון   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   23:00    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   אודיטוריום יד לבנים רמת השרון רח המחתרת פינת רח' ההגנה, רמת השרון   21:30    
 
  חמישי   תיאטרון היהלום רח' היצירה 3, רמת גן   22:30    
 
  שישי   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   22:00    
 
  שבת   היכל התרבות נס ציונה השריון 1, נס ציונה   21:30    
 
  שני   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   20:00    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   אולם זוהר טבעון חנה סנש 9, קרית טבעון (דרומית(   21:30    
 
  שישי   תיאטרון היהלום רח' היצירה 3, רמת גן   22:00    
 
  שבת   היכל התרבות אשקלון רח' הנשיא 82, אשקלון   21:30    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   22:30    
 
  שישי   תיאטרון חולון - יד לבנים שד' קוגל 11, חולון   22:00    
 
  שבת   תיאטרון היהלום רח' היצירה 3, רמת גן   21:30    
 
  שני   צוותא אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, תל אביב   20:00    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   בית יד לבנים אשדוד רח' הבנים 3, אשדוד   21:30    
 
  שישי   בית החייל, תל אביב וייצמן 60 פינת פנקס, תל אביב   22:00    
 
  שבת   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   21:30    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   תיאטרון היהלום רח' היצירה 3, רמת גן   22:30    
 
  שישי   בית נגלר שד' בן צבי 14, קרית חיים   22:00    
 
  שבת   היכל התרבות אריאל העצמאות 5, אריאל   21:30    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   אולם הקימרון, בית שאן   21:00    
 
  שישי   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   22:00    
 
  שבת   תיאטרון ירושלים רח' מרכוס 20, ירושלים   21:30    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   היכל התרבות - בית יד לבנים רעננה אחוזה 147, רעננה   21:30    
 
  חמישי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   22:30    
 
  שישי   היכל התרבות, מודיעין עמק דותן 49, מודיעין   22:00    
 
  שבת   אולם מופעים קיבוץ גבעת ברנר קיבוץ גבעת ברנר   21:30    
 
  שני   צוותא אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, תל אביב   20:00    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   21:30    
 
  חמישי   אודיטוריום רוזין דרזנר 2, רמת אביב, תל אביב   22:30    
 
  שישי   בית החייל, תל אביב וייצמן 60 פינת פנקס, תל אביב   22:00    
 
  שבת   בית ציוני אמריקה רח' דניאל פריש 1 פינת אבן גבירול 26, תל אביב   21:30    
 
  שלישי   מופ"ת ראשון לציון שד' רוטשילד 60 פינת ז'בוטינסקי ראשון לציון   21:30    
 
  רביעי   תיאטרון גבעתיים רמז 40, גבעתיים   21:30    
 
2010 © כל הזכויות שמורות
Stg